Ga naar inhoud

Sony ZV-E1 Content Creators camera Zwart + 24-105mm

Sony E-mount Fullframe Systeemcamera Sony

De Sony ZV-E1 Content Creators camera Zwart met 24-105mm is speciaal ontworpen voor content creatie. Ik kijk hier naar een systeemcamera met fullframe sensor en Sony E-mount, wat je veel ruimte geeft binnen een groot aanbod aan compatibele objectieven bij CameraNu. Dat is prettig als je later wilt uitbreiden voor natuur, wildlife of vogelwerk met ander bereik.

Voor video is dit een duidelijke set, met 4K 60p video, AI autofocus, stabilisatie en tracking. In de praktijk helpt dat bij bewegende onderwerpen, zeker als je onderwerp niet stilstaat. Het kantelbare touchscreen maakt het eenvoudiger om vanuit andere standpunten te werken, bijvoorbeeld laag bij de grond voor macro of met lastige composities in het veld.

De set wordt geleverd met de 24-105mm. Samen met de fullframe sensor en de Sony E-mount krijg je een flexibele basis voor verschillende vormen van fotografie en content creatie. De camera gebruikt het NP-FZ100 accumodel.

VattingSony E-mount
SensorFullframe
TypeSysteemcamera
AccumodelNP-FZ100
MerkSony
Prijs€3.079,00

Veelgestelde vragen

Is deze camera geschikt voor video en content creatie?

Ja, de Sony ZV-E1 is speciaal ontworpen voor content creatie en biedt 4K 60p video, AI autofocus, stabilisatie en tracking.

Welke lensvatting gebruikt deze camera?

Deze camera gebruikt de Sony E-mount.

Voor welk type fotografie is dit interessant?

Door het fullframe formaat en de E-mount is dit interessant als je wilt werken met veel compatibele objectieven, ook voor natuur- en wildlife-achtige toepassingen.