Ga naar inhoud

Lensbaby Composer Pro II met Edge 50 MFT-mount objectief

De Lensbaby Composer Pro II met Edge 50 MFT-mount objectief is bedoeld voor Micro Four Thirds-camera's. Met dit objectief werk je anders dan met een standaard lens: je stuurt het beeld op een creatieve manier en kunt zo een eigen uitstraling geven aan je foto. Dat kan interessant zijn als je bewust aandacht wilt vestigen op een vogel, bloem of ander detail in de natuur.

De lens heeft een filtermaat 46mm. Volgens de winkel is dit objectief compatibel met 48 camera's bij CameraNu. De prijs bij CameraNu is EUR 429,99. Ik zou dit vooral zien als een keuze voor fotografen die hun beeld meer willen vormgeven dan strak en technisch willen vastleggen.

  • Merk: Lensbaby
  • Vatting: Micro Four Thirds
  • Filtermaat: 46mm
VattingMicro Four Thirds
MerkLensbaby
Prijs€429,99

📸 Camera's waar deze lens op past

De Lensbaby Composer Pro II met Edge 50 MFT-mount objectief heeft Micro Four Thirds en past op alle 48 camera's met die vatting. Bijvoorbeeld:

Bekijk het hele Micro Four Thirds-systeem →

Veelgestelde vragen

Voor welk camerasysteem is dit objectief geschikt?

Dit objectief heeft een Micro Four Thirds-vatting.

Wat is de filtermaat van deze lens?

De filtermaat is 46mm.

Hoeveel camera's zijn compatibel volgens CameraNu?

Bij CameraNu staat dit objectief bij 48 compatibele camera's.