Ga naar inhoud

Olympus M.Zuiko Digital ED 150-400mm f/4.5 TC1.25x IS PRO objectief

Micro Four Thirds Telelens 150-400 mm f/4.5 Olympus

Deze Olympus telelens heeft een brandpunt van 150-400 mm en een grootste diafragma van f/4.5. Voor natuurfotografie is dat een praktische combinatie als je ver weg wilt blijven van je onderwerp, bijvoorbeeld bij vogels of wild. De lens is bedoeld voor Micro Four Thirds en past op een groot aantal compatibele camera's bij CameraNu.

De korte productspecificatie noemt ook een filtermaat van 95mm. Dat is handig om mee te nemen als je al met filters werkt of je set daarop wilt afstemmen. Ik vind dit vooral een lens voor fotografen die serieus met bereik bezig zijn en een telelens zoeken die aansluit op een compacte systeemcamera-opzet.

Belangrijk om te weten:

  • Merk: Olympus
  • Type: Telelens
  • Vatting: Micro Four Thirds
  • Filtermaat: 95mm
VattingMicro Four Thirds
TypeTelelens
Brandpunt150-400 mm
Grootste diafragmaf/4.5
MerkOlympus
Prijs€7.499,00

📸 Camera's waar deze lens op past

De Olympus M.Zuiko Digital ED 150-400mm f/4.5 TC1.25x IS PRO objectief heeft Micro Four Thirds en past op alle 48 camera's met die vatting. Bijvoorbeeld:

Bekijk het hele Micro Four Thirds-systeem →

Veelgestelde vragen

Voor welk type fotografie is deze lens geschikt?

Op basis van het bereik is dit vooral een telelens voor wildlife, vogels en andere situaties waarin je onderwerp op afstand zit.

Welke vatting heeft deze lens?

Deze Olympus lens heeft een Micro Four Thirds vatting.

Wat is het grootste diafragma?

Het grootste diafragma van deze lens is f/4.5.