Ga naar inhoud

Sony FE 70-200mm f/2.8 GM OSS objectief (SEL70200GM.SYX)

Sony E-mount Telelens 70-200 mm f/2.8 Sony

De Sony FE 70-200mm f/2.8 GM OSS is een telelens met een brandpunt van 70-200 mm en een grootste diafragma van f/2.8. Dat geeft je een vaste basis voor situaties waarin je onderwerp verder weg staat, zoals vogels of wild, maar ook voor portretten of detailwerk waarbij je wat meer afstand prettig vindt.

Deze lens heeft een Sony E-mount en is volgens CameraNu compatibel met 206 camera's. De filtermaat is 77 mm. Voor mij is dat vooral praktisch als je al met filters werkt of je set graag overzichtelijk houdt. De prijs bij CameraNu is EUR 2.079,00, dus dit is een serieuze keuze voor wie bewust naar een lichtsterke telezoom kijkt.

  • Type: telelens
  • Brandpunt: 70-200 mm
  • Grootste diafragma: f/2.8
  • Vatting: Sony E-mount
VattingSony E-mount
TypeTelelens
Brandpunt70-200 mm
Grootste diafragmaf/2.8
MerkSony
Prijs€2.079,00

Veelgestelde vragen

Voor welk soort fotografie is deze lens geschikt?

Deze telelens past goed bij wildlife, vogels en andere onderwerpen op afstand. Ook voor portret- en detailwerk kan het brandpunt handig zijn.

Welke vatting heeft dit objectief?

Deze lens gebruikt een Sony E-mount.

Heeft deze lens een filtermaat?

Ja, de filtermaat is 77 mm.